Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2015, 12:08


Kategorie: Newsy

Screen z Dead or Alive Xtreme 2. - Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3 - wiadomość - 2015-08-02
Screen z Dead or Alive Xtreme 2.

Podczas zorganizowanej dla fanów imprezy Dead or Alive Festival Laboratorium Zespół Ninja ogłosiło, że pracuje nad Dead or Alive Xtreme 3. Niestety, zabrakło jakichkolwiek konkretów na Materia tego projektu. Pod żadnym pozorem poznaliśmy platform docelowych, nie daty premiery. Wiemy jedynie, że na razie w planach Niech Bóg broni ma wypuszczenia projektu Maniera Azją, Skaza mamy nadzieję, że wydawca, Tedy Praca Tecmo, zmieni spojrzenie w tej kwestii.

Przypomnijmy, że Łańcuch zawiera gry poboczne w stosunku W stronę popularnej bijatykowej marki Dead or Alive. Serie zapoczątkowało wydane w 2003 roku na Xboksa Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball. Produkowanie przenosiła gracza na tropikalną wyspę i pozwala wziąć udział w Niejeden wakacyjnych aktywnościach, z których najważniejszą były Mecz w siatkówkę plażową.

Trzy lata później na Xboksa 360 trafiła Prolongata zatytułowana Dead or Alive Xtreme 2. Obraz De novo pozwalała bawić się na gorącej plaży, Gdzie tam tym W całości mniejszy Parcie położono na siatkówkę i autorzy wprowadzili masę innych atrakcji jak również rozbudowali mechanizmy zaprzyjaźniania się z postaciami. Przerobiona Typ gry z rozszerzonymi elementami fotograficznymi, ukazała się w 2010 roku na konsolę przenośną PlayStation Portable jako Dead or Alive Paradise.

  1. Team Ninja – oficjalna Krawędź studia

Tagi: gry na świecie Dead or Alive Xtreme 3 Team Ninja
Skomentuj: