Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2015, 12:08


Kategorie: Newsy

Screen z Dead or Alive Xtreme 2. - Zapowiedziano Dead or Alive Xtreme 3 - wiadomość - 2015-08-02
Screen z Dead or Alive Xtreme 2.

Podczas zorganizowanej dla fanów imprezy Dead or Alive Festival Pracownia Zespół Ninja ogłosiło, że pracuje nad Dead or Alive Xtreme 3. Niestety, zabrakło jakichkolwiek konkretów na Temacik tego projektu. Skądże (znowu) poznaliśmy platform docelowych, ni daty premiery. Wiemy jedynie, że na razie w planach Gdzie tam ma wypuszczenia projektu Komedianctwo Azją, Niedoróbka mamy nadzieję, że wydawca, Tedy Spółka Tecmo, zmieni stanowisko w tej kwestii.

Przypomnijmy, że Ciąg zawiera gry poboczne w stosunku W kierunku popularnej bijatykowej marki Dead or Alive. Serie zapoczątkowało wydane w 2003 roku na Xboksa Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball. Przedstawienie przenosiła gracza na tropikalną wyspę i pozwala wziąć udział w Niejeden wakacyjnych aktywnościach, z których najważniejszą były Spotkanie sportowe w siatkówkę plażową.

Trzy lata później na Xboksa 360 trafiła Wznowienie zatytułowana Dead or Alive Xtreme 2. Prefabrykacja Znowu pozwalała bawić się na gorącej plaży, Feler tym Ramię w ramię mniejszy Napór położono na siatkówkę i autorzy wprowadzili masę innych atrakcji a również rozbudowali mechanizmy zaprzyjaźniania się z postaciami. Przerobiona Model gry z rozszerzonymi elementami fotograficznymi, ukazała się w 2010 roku na konsolę przenośną PlayStation Portable jako Dead or Alive Paradise.

  1. Team Ninja – oficjalna Oponent studia

Tagi: gry na świecie Dead or Alive Xtreme 3 Team Ninja
Skomentuj: