Worms 4 nową mobilną odsłoną popularnego cyklu studia Team 17

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.08.2015, 07:08


Kategorie: Najnowsze


Studio Bractwo 17 zapowiedziało Worms 4, Więc tworzoną wyłącznie z myślą o rynku mobilnym kolejną odsłonę swojego najpopularniejszego cyklu.

Obecnie Uprzejmościowo potwierdzono wyłącznie wersję na Tryb iOS, która zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Autorzy podkreślają jednak, że po tej premierze zajmą się konwertowaniem projektu na inne platformy mobilne. Poprzednia odsłona, Więc Worms 3, po kilku miesiącach zawitała na Androida i byłoby sporym zaskoczeniem, Jeżeli „czwórka” Pod żadnym pozorem podążyła tą samą ścieżką. Opłaci się wspomnieć, że autorzy Wcale zamierzają wykorzystać modelu darmowego z mikropłatnościami.

Seria Za nic w świecie Gdzie tam słynęła z odważnych eksperymentów z ustanowioną w pierwszej części formułą i Worms 4 Nie ma mowy będzie wyjątkiem od tej reguły. Podstawowe mechanizmy zabawy Gdzie tam uległy więc większym zmianom i Po raz drugi/kolejny otrzymamy możliwość rozgrywania bitew między dwoma drużynami robaków, toczonych na dwuwymiarowych mapach.  Nie znaczy to jednak, że Worms 4 będzie Zaledwie kalką wcześniejszych odsłon – wprowadzonych zostanie Cały szereg nowości i zmian, które w sumie uczynią grę świeżym doświadczeniem dla fanów marki. Mapy tym Wspólnymi siłami będą Wielce mniejsze, a drużyny robali mniej liczne. W połączeniu z krótszymi limitami czasowymi ma to znacząco przyśpieszyć rozgrywkę, Słucham powinno Ze znajomością rzeczy pasować W kierunku mobilnego charakteru gry.

Pojawią się oczywiście nowe typy uzbrojenia i lokacje, a wszystkim tym będziemy bawili się w kilku różnych trybach. Wśród nich znajdziemy długą na osiemdziesiąt misji kampanię dla pojedynczego gracza a również liczne opcje multiplayer, w tym arcybanalny deathmatch a również Vital Worm, w którym Jedynka członek drużyny stanie się VIP-em, a jego śmierć oznaczać będzie przegraną. Pojawi się również Możliwość zabawy kooperacyjnej – dwóch graczy połączy siły versus atakującym falami wrogim armiom.

Ciekawym dodatkiem mogą okazać się elementy społecznościowe w postaci wojny frakcji. Gracze będą musieli wybrać Czyż chcą dołączyć W stronę czerwonych Czy (też) niebieskich robaków. Wyniki potyczek obu grup jak również wypełniane wyzwania mają być sumowane i Słucham 24 godziny zwycięskie związek otrzyma przydatne bonusy.


Tagi: gramynawynos.pl gry Team17 Worms (seria) Worms 4 AND iOS
Skomentuj: