The Long Dark - survivalowy sandbox z nową aktualizacją (zmiany w grafice, systemie ognisk i inne)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2015, 11:08


Kategorie: News

Studio Hinterland opublikowało kolejną aktualizację survivalowego sandboksa The Long Dark, dzięki której zmieniło się Niemało rzeczy. Przede wszystkim pojawił się Architektura umożliwiający pozyskiwanie paliwa i ubrań bezpośrednio z przedmiotów znalezionych w świecie gry (rozwalając np. fotel, uzyskujemy Parę sztuk drewna i skórę). Kolejną nowinką są zmienione ogniska. Ażeby wydłużyć Data palenia się i wydzielane ciepło, należy dokładać Ku płomieni „paliwo” (np. gałęzie). Deweloperzy usunęli możliwość biegu, Jednak W czasie to przyśpieszyli chód postaci plus umożliwili wykonywanie sprintu. Z tej drugiej opcji należy Mimo wszystko korzystać ostrożnie, gdyż Wydolność regeneruje się Walnie powoli, Za przyczyną Słucham w razie zagrożenia możemy Pod żadnym pozorem być w stanie uciec, a Ponadplanowo szybkie bieganie zwiększa zmęczenie.

Twórcy zatroszczyli się także o inne zmiany, w tym ulepszone mechaniki walki z wilkami i systemu pierwszej pomocy. Nadto obiekty fizyczne regulaminowo blokują działanie śniegu i wiatru. Uzupełniająco pojawiła się ikonka informująca o przebywaniu w tego typu schronieniu, Hę oznacza, że jesteśmy chronieni przed działaniem zimnych powiewów, a serce będzie się palić w spokoju, no chyba, że zmieni się nurt wiatru i zacznie dmuchać z odsłoniętej strony.


The Long Dark – w nowej aktualizacji zmieniono „działanie” ognisk. - The Long Dark - survivalowy sandbox z kolejną aktualizacją (zmiany w grafice, systemie ognisk i inne) - wiadomość - 2015-08-02
The Long Dark – w nowej aktualizacji zmieniono „działanie” ognisk.

Aktualizacja wprowadziła również małe zmiany w sterowaniu kontrolerem, a Na zapas pojawiły się usprawnienia oprawy audio-wizualnej. Dodano m.in. śpiew ptaków (nagły wyginięcie ćwierkania może sugerować obecność drapieżnika), Z nadwyżką 1500 innych dźwięków związanych z wiatrem i zamieciami i nowe efekty śniegu i ognia. Wsio to uzupełniono wyeliminowaniem rozmaitych błędów. Krótko pisząc, The Long Dark rozwija się w najlepsze.


Tagi: gry na świecie Hinterland Studio patche i aktualizacje The Long Dark PC XONE
Skomentuj: