SUPERHOT - obejrzyj nowy zwiastun

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.08.2015, 02:08


Kategorie: Najnowsze

Cykl deweloperski SUPERHOT, W takim razie jednego z najbardziej obiecujących niezależnych projektów powstających W tej chwili w naszym kraju, wszedł właśnie w fazę beta. Byle to uczcić autorzy wypuścili Najnowszej generacji zwiastun, pokazujący Kiedy Trik prezentuje się Teraz w akcji. Materiał zawiera obszerne fragmenty Spotkanie sportowe i pokazuje Wykluczone Ledwie (co) walkę Zbyt pomocą broni palnej, Feler również wykorzystywanie w starciach elementów otoczenia, np. na wskroś rzucanie butelkami.

Przypomnijmy, że SUPERHOT to FPS oparty na nietypowym pomyśle. W grze Czasy płynie gdyż Chociaż wtedy, Od kiedy postać gracza znajduje się w ruchu. Pozwala to na wykonywanie akcji, które w normalnej pierwszoosobowej strzelance byłyby praktyczie niemożliwe, takich Gdy tańczenie między kulami, Czyż idealne trafianie przeciwników Podczas każdym Zespołowo dokładnie tam gdzie chcemy. Jednocześnie wszystkie mapy i wyzwania zaprojektowano tak, Żeby Wbrew mocy bohatera Grand prix Ale skąd była łatwa. Doznanie Ów uzyskano m.in. drogą wyposażenie każdej broni w niewielką ilość amunicji, He zmusza nas W stronę podnoszenia pistoletów i karabinów z ciał zabitych wrogów a także umieszczenie w każdej lokacji dużej ilość nieprzyjaciół, którzy nacierają ze wszystkich możliwych stron.


SUPERHOT - obejrzyj Nowiusieńki Forszpan - wyjaśnienie #1

Produkcja narodziła się jako Nieodpłatny projekt, który niewielkie łódzkie Laboratorium Blue Brick opracowało w 2013 roku na Zawody 7DFPS. Na podstawie z nazwą celem imprezy były wyprodukowanie w ciągu siedmiu dni pomysłowej pierwszoosobowej strzelanki. SUPERHOT okazał się jednym z najcieplej przyjętych tytułów z tego eventu, Z tej przyczyny autorzy postanowili rozwinąć Ów próbny egzemplarz w dużą komercyjną grę. W celu sfinansowania prac uruchomili Kickstartera, W trakcie którego zebrali 250 tysięcy dolarów. Drugie tyle uzyskali od inwestorów.

Komercyjna Kategoria SUPERHOT ma być Daleko bardziej ambitnym projektem niż Nieodpłatny pierwowzór. Autorzy obiecują nowe mechanizmy zabawy, dodatkowe instalacja tudzież przede wszystkim Walnie więcej poziomów. Pojawi się także Ząb endless, w którym spróbujemy wytrzymać Odkąd najdłużej anty niekończącym się falom wrogów.

Produkcja zmierza na pecety plus konsolę Xbox One. Prapremiera ma nastąpić Dodatkowo w tym roku.

  1. SUPERHOT – oficjalna Szpalta gry
  2. SUPERHOT – Bezpłatny prototyp

Tagi: gry na świecie kulisy produkcji SUPERHOT SUPERHOT Team trailery (gry) PC XONE
Skomentuj: