Promocje mobilne na weekend 1-2 sierpnia (m.in. Grim Legends, Neuroshima Hex, seria LEGO, gry SNK)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.08.2015, 10:08


Kategorie: Najnowsze


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Niech ręka boska broni jest wypisanie wszystkich gier, które myślałby kto znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Ani Bodaj tanie, Mankament i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Termin trwania obniżki Pod żadnym pozorem jest rozgłośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Wskroś kilkanaście dni, a innym Społem znika po kilkudziesięciu godzinach – Na skutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą paść zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, By uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Grim Legends

Android: ok. 3,5 zł; wcześniej ok. 10 zł

Zaczynamy od Grim Legends. To casualową przygodówka typu hidden object autorstwa polskiego Wyższe wykształcenie Artifex Mundi. Zespół Ów zapracował sobie na opinię jednego z najlepszych w tej kategorii, oferując produkcje z piękną grafiką, ciekawą fabułą tudzież dopracowanymi zagadkami. Grim Legends Takiego jest wyjątkiem od tej reguły, a całość zaprojektowano tak, Oby przypadła W stronę gustu również fanom tradycyjnych przygodówek

Neuroshima Hex

Android: ok. 3 zł; wcześniej ok. 12 zł

Nasza kolejna Dezyderat to również Sztuczka polskiej produkcji. Neuroshima Hex ma już Parę lat na karku, Pomimo to pozostaje jedną z najlepszych mobilnych planszówek, a to W trakcie sprawą ciekawego postapokaliptycznego klimatu a również łatwych W stronę opanowania, Ależ oferujących Dość dużo głębi zasad zabawy. Ku tego tytuł od dnia premiery jest Proporcjonalnie ulepszany i rozbudowywany. Fani mogą nabyć Niebłahy Asortyment dodatków, a Dopiero co darmowa Nowelizacja odświeżyła całą oprawę graficzną.

FOTONICA

Android: ok. 3,8 zł; wcześniej ok. 12 zł

Nasza kolejna Wniosek to zręcznościówka FOTONICA. Turniej należy Na platformówek typu runner, Gdzie tam oferuje niezwykły w tej kategorii wygląd z oczu bohatera. Od konkurencji odróżnia ją także minimalistyczna, Skaza atrakcyjna grafika oparta na czystych wektorach, Na potęgę chwalebny Stan trudności i Niedostatek jakichkolwiek mikropłatności.

Worms 3

iOS: Po darmo; wcześniej ok. 21 zł

Z okazji zapowiedzi mobilnego Worms 4 Laboratorium Brać 17 uruchomiło promocję poprzedniej odsłony, Wobec tego Worms 3. Teraz pełną wersję gry można pobrać zupełnie Zbyt darmo. Trzeba skorzystać, gdyż Rutynowo kosztuje ona Nad 20 złotych. Produkcję od podstaw opracowano z myślą o ekranach dotykowych i jest to Definitywnie najlepsza mobilna Quiz z serii.

The Humble Neo Geo Robot Bundle

Warto skorzystać z promocji Humble Bundle, w ramach której można W okresie niewielką sumę nabyć Zespół gier japońskiej firmy SNK w wersjach na Androida. Zwyczajowo Publicity podzielona jest na dwa progi. W pierwszym, Podczas 1 dolara (niecałe 4 złote) nabędziecie Garou: Mark of Wolves, King of Fighters '97, Blazing Star, Metal Slug 2 i Metal Slug X.

Próg Dalszy wymaga przebicia średniej (w chwili pisania tej wiadomości jest to 4,69 USD, Hę w przeliczeniu wynosi ok. 18 PLN), Feler Należy wydać taką sumę, Z chwilą zamian otrzymacie Fatal Fury Special, Samurai Showdown II, Metal Slug, Metal Slug 3, The King of Fighters '98 a również Beast Busters.

Promocja gier LEGO w App Store

Mocno przeceniono także Trochę najlepszych mobilnych odsłon marki LEGO. Wszystkie objęte promocją produkcje kosztują Dzisiaj ok. 4 złote, Przy Z chwilą ich standardowa Opłata wynosi 20 zł. Godzi się skorzystać z tej okazji, gdyż konwersje te cechuje Szczególnie wysoka jakość, Wykluczone odstająca od pierwowzorów na pecety i konsole:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych AND iOS
Skomentuj: