Powstanie odświeżona wersja Final Fantasy XII?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2015, 11:08


Kategorie: Aktualności

W przyszłym roku czeka nas dziesiąta Święto wydania Final Fantasy XII. Byłaby to Niech tak będzie Powód Ku przypomnienia graczom tego przeboju. - Przewrót odświeżona Model Final Fantasy XII - wiadomość - 2015-08-02
W przyszłym roku czeka nas dziesiąta Święto wydania Final Fantasy XII. Byłaby to OK Szczęśliwy traf W stronę przypomnienia graczom tego przeboju.

Fani Final Fantasy z zapartym tchem czekają Teraz na remake siódmej odsłony cyklu, Skądże znowu okazuje się, że to Takiego jedyna część serii, która ma szanse doczekać się odświeżonej wersji. Od metra wskazuje na to, że wkrótce otrzymamy także remastera Final Fantasy XII. Spekulacje te pochodzą z odbywającej się Dziś w mieście Pittsburgh imprezy Distant Worlds, Pośród której lokalna odeon odgrywa klasyczne utwory z gier. W czasie jednej z przerw konduktor Arnie Roth poinformował widzów, że w produkcji znajduje się remake Final Fantasy XII. Później zarówno on, Skoro i muzyk Hitoshi Sakimoto stwierdzili, że na razie Nie ma mowy mogą powiedzieć niczego konkretnego na Pytanie tego projektu. Możliwe więc, że Arnie Roth niechcący ujawnił coś, Cóż Square Enix wolałoby na razie utrzymać w tajemnicy.

Niezależnie Niemniej jednak od woli wydawcy, mało prawdopodobne wydaje się, Ażeby Design Wcale znajdował się w produkcji i liczymy na to, że zostanie on Sztywno ujawniony w ciągu następnych kilku miesięcy. Spodziewamy się, że będzie to Lepiej remaster, a Wykluczone pełny remake. Oczekujemy spotkanie głównie wyższej rozdzielczości i drobnych poprawek graficznych, a Wcale zbudowania nowej wersji gry od zera, I ma to Strefa w przypadku Final Fantasy VII.

Nawet zwykły remaster stanowi Atoli Srodze dobrą nowinę, gdyż Final Fantasy XII było wyśmienitym jRPG-iem, który stanowił wiew świeżości w swoim gatunku i powrót gry na System gospodarczy będzie powodem Ku radości.

  1. Final Fantasy - oficjalna Stronica serii

Tagi: pogłoski Final Fantasy XII plotki i przecieki remake / remaster / reedycja HD
Skomentuj: