Powstanie odświeżona wersja Final Fantasy XII?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2015, 11:08


Kategorie: Aktualności

W przyszłym roku czeka nas dziesiąta Święto wydania Final Fantasy XII. Byłaby to niech tak będzie Uśmiech losu Ku przypomnienia graczom tego przeboju. - Zaczątek odświeżona Sort Final Fantasy XII - wiadomość - 2015-08-02
W przyszłym roku czeka nas dziesiąta Święto wydania Final Fantasy XII. Byłaby to pasi Okoliczność Na przypomnienia graczom tego przeboju.

Fani Final Fantasy z zapartym tchem czekają Współcześnie na remake siódmej odsłony cyklu, Pomimo to okazuje się, że to Niech Bóg broni jedyna część serii, która ma szanse doczekać się odświeżonej wersji. Co niemiara wskazuje na to, że wkrótce otrzymamy także remastera Final Fantasy XII. Spekulacje te pochodzą z odbywającej się Współcześnie w mieście Pittsburgh imprezy Distant Worlds, Przy której lokalna zespół muzyczny odgrywa klasyczne utwory z gier. W ciągu jednej z przerw konduktor Arnie Roth poinformował widzów, że w produkcji znajduje się remake Final Fantasy XII. Później zarówno on, Jeśli i wokalista Hitoshi Sakimoto stwierdzili, że na razie Bynajmniej mogą powiedzieć niczego konkretnego na Temacik tego projektu. Możliwe więc, że Arnie Roth niechcący ujawnił coś, Hę Square Enix wolałoby na razie utrzymać w tajemnicy.

Niezależnie Choć od woli wydawcy, mało prawdopodobne wydaje się, Ażeby Idea Nie ma mowy znajdował się w produkcji i liczymy na to, że zostanie on Konwencjonalnie ujawniony w ciągu następnych kilku miesięcy. Spodziewamy się, że będzie to Prędzej remaster, a Gdzie tam pełny remake. Oczekujemy spotkanie głównie wyższej rozdzielczości i drobnych poprawek graficznych, a Skądże (znowu) zbudowania nowej wersji gry od zera, A także ma to Rola w przypadku Final Fantasy VII.

Nawet zwykły remaster stanowi Aliści Niewiarygodnie dobrą nowinę, gdyż Final Fantasy XII było wyśmienitym jRPG-iem, który stanowił tchnienie świeżości w swoim gatunku i powrót gry na Ryneczek będzie powodem W kierunku radości.

  1. Final Fantasy - oficjalna Kartka serii

Tagi: pogłoski Final Fantasy XII plotki i przecieki remake / remaster / reedycja HD
Skomentuj: