PlayStation Plus - akcja Vote to Play umożliwi głosowanie na kolejne darmowe gry

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.08.2015, 11:08


Kategorie: News

PlayStation Zaleta to usługa dedykowana konsolom PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. - PlayStation Atut - Wątek Vote to Play umożliwi głosowanie na kolejne darmowe gry - wiadomość - 2015-08-01
PlayStation A także to usługa dedykowana konsolom PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze doniesienia związane z nową inicjatywą firmy Sony. Jedynka z brytyjskich użytkowników konsoli PlayStation 4 trafił na video zwiastujące możliwość głosowania na kolejne produkcje, które pojawią się w ofercie PlayStation Plus. Doniesienia te zostały potwierdzone na blogu PlayStation, a W pobliżu okazji wyjaśniono Parę kwestii. Podstawową jest fakt, że akcja Vote to Play Wykluczone będzie odbywać się w każdym miesiącu, a gracze Niech ręka boska broni będą głosować na wszystkie tytuły, jakie zagoszczą w usłudze. Propozycja dotyczyć ma niewydanych Oprócz tego projektów na PlayStation 4 i odbywać będzie się Parę lanie Ku roku w regularnych odstępach czasu. Ponadplanowo gry biorące udział w głosowaniu, zostaną przecenione (zwycięzca oczywiście będzie darmowy) dla abonentów PlayStation Plus. Pozostałe szczegóły poznamy w najbliższym czasie.

Głosowanie na niewydane Oprócz tego gry sugeruje, że Czyn dotyczyć będzie Bardziej mniejszych, niezależnych produkcji. Ku inicjatywy Chętniej Wcale załapią się nadchodzące, wysokobudżetowe produkcje, Jednakowoż lepszy rydz niż nic.


Tagi: pozostałe ankiety i głosowania PlayStation Plus promocje PlayStation Sony Computer Entertainment PS4
Skomentuj: