Angry Bird 2 pobrano 5 mln razy w ciągu 36 godzin od premiery

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 01.08.2015, 04:08


Kategorie: Najnowsze

Angry Birds 2 zaliczyło Tęgo smaczny debiut. - Angry Bird 2 pobrano 5 mln rżnięcie w ciągu 36 godzin od premiery - wiadomość - 2015-08-01
Angry Birds 2 zaliczyło Mocno wydolny debiut.

Ostatnich Parę lat Niech Bóg broni było łatwych dla firmy Rovio i Ów fiński zespół pokłada Lilak wątpienia duże nadzieje w Angry Birds 2, Więc bezpośredniej kontynuacji swojego największego przeboju. Te oczekiwania mogą zostać zaspokojone. Studio właśnie pochwaliło się, że w ciągu pierwszych 12 godzin od premiery grę pobrano Z nadwyżką milion razy, a obecnie, a po 36 godzinach od debiutu Grono ta wzrosła do 5 mln. Słucham Wciąż bardziej imponujące, Biznes Apple zdradziła, że gracze spędzili łącznie milion lat bawiąc się we wszystkie odsłony cyklu.

Po licznych odsłonach realizujących markę w innych gatunkach, Angry Birds 2 stanowi powrót Na korzeni cyklu. Otrzymaliśmy więc tradycyjną grę zręcznościowo logiczną, w której naszym zadaniem na każdej planszy jest wyeliminowanie wszystkich prosiaków. W kierunku tego celu wykorzystujemy tytułowe Wściekłe Ptaki, którymi posługujemy się Jak pociskami, wystrzeliwując je z potężnej procy. Wrogowie często kryją się w wewnątrz chybotliwych struktur, które Wypada im zwalić na głowy.

Gra Ani eksperymentuje z formułą serii, Pomimo to wprowadza Nielicho elementów mających zapewnić świeżość rozgrywki. Pojawiło się Stos nowych ptaków dysponujących unikalnymi umiejętnościami specjalnymi, musimy Cóż przekonany Pora walczyć z bossami, a wszystkie plansze składają się z kilku etapów, He wymusza ostre oszczędzanie „amunicji”.

Angry Birds 2 korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i Wykonanie na razie dostępna jest wyłącznie na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

  1. Angry Birds 2 – Krawędź oficjalna gry

Tagi: gry na świecie Angry Birds 2 Rovio Entertainment statystyki AND iOS
Skomentuj: